Teknoloji ve İnceleme Rehberi

Sony Laptop Sony Laptop Bölümüne RSS Feed Abone Ol

Liste/Toplu

Sony Vaio VPC-F23L1E

Sony Vaio VPC-F23L1E

Sony firmasının multimedya yani kullanıcılarının eğlenceli vakit geçirmesi için tasarladığı F serisinin yeni bir modeli ile karşınızdayız. Sony Vaio VPC-F23L1E, çift çekirdekli 2.40 GHz hızında yeni nesil Sandy Bridge mimarili… Devamı »

Sony Vaio VPC-EJ1M1E

Sony Vaio VPC-EJ1M1E

Sony Vaio’dan multimedya kullanımını sevenler için her yönüyle etkileyici bir model ile daha karşınızdayız. Eğlence ve multimedya kullanımı için piyasaya sürülen Sony Vaio VPC-EJ1M1E, geniş ekranı tek tuş ile sunduğu… Devamı »

Sony Vaio VPC-F22M1E İncelemesi

Sony Vaio VPC-F22M1E İncelemesi

Sony Vaio laptop modelleri arasında 2.nesil Intel Core i7 işlemcisi ile donatılan F serisinin en son çıkarılan ürünleri arasında yer alan Sony Vaio VPC-F22M1E modelinin incelemesi ile karşınızdayız. Birçok yeni… Devamı »

Sony Vaio VPC-F22S1E

Sony Vaio VPC-F22S1E

Sony Vaio’nun F serisi multimedya laptopları arasında olan VPC-F22S1E modelinin genel incelemesi ile karşınızdayız. Yüksek performans veren F serisi laptopları arasında yer alan bu model yeni nesil Sandy Bridge mimarili… Devamı »

Sony Vaio VPC-F13S8E-B İncelemesi

Sony Vaio VPC-F13S8E-B İncelemesi

Multimedya ve eğlence için çıkarılmış laptoplar geniş bir kullanıcı kesimine hitap ediyorlar. Bu laptoplarda temel teknik özellikler kadar, ekran boyutu, hard disk alanı ve HD destekleri de büyük önem taşıyor…. Devamı »

Sony Vaio VPC-F13S0E/B

Sony Vaio VPC-F13S0E/B

Dünya teknoloji devlerinden Sony firmasının eğlence ve performansı ile öne çıkan F serisi laptoplarından olan VPC-F13S0E/B modelinin incelemesinde bulunacağız. Serinin diğer modellerinde olduğu gibi F13S0E/B’de kullanıcılarına birçok güzel özelliği ve… Devamı »

Sony Vaio VPC-EB31JE/WI

Sony Vaio VPC-EB31JE/WI

Günlük hayatta her türlü laptop ihtiyacını karşılamak için çeşitli kitlelere hitap eden modelleri arka arkaya piyasaya süren Sony firmasının bugünkü incelememizde Günlük Ortağınız sloganı ile çıkarmış olduğu VPC-EB31JE/WI modeli hakkında… Devamı »

Sony Vaio VPC-F13M1E/H

Sony Vaio VPC-F13M1E/H

Sony’den multimedya keyfini maksimuma çıkaran yeni bir model ile karşınızdayız. Video izlerken ve 3D kullanımı sırasında laptopun performansının yanı sıra teknik detaylar da büyük önem arz ediyor. Daha büyük ekran… Devamı »

Sony Vaio VPCF13Z8E/BI

Sony Vaio VPCF13Z8E/BI

Sony Vaio’nun mükemmel bir ürünü ile daha karşınızdayız. F serisinde yer alan VPCF13Z8E/BI modeli gerek donanımsal olarak gerekse tasarım olarak kullanıcıların aradığı her özelliği sunuyor. Vaio F serisi bilindiği üzere… Devamı »

Sony Vaio VPC-EE4M1E/BQ

Sony Vaio VPC-EE4M1E/BQ

Notebook’lar birçok farklı amaç ve farklı kullanıcı kesimi tarafından kullanıldığı için üretici firmalar bunu göz önüne alarak her kesime en uygun laptopu çıkarma çabasındalar. İş hayatı, gündelik kullanım, oyun kullanımı… Devamı »

Sony Vaio VPC-Z13V9E X

Sony Vaio VPC-Z13V9E X

Sony firması Vaio serisi ile kullanıcılarına birkaç güzel özelliği etkileyici tasarım ile birlikte sunarak, yüksek satış rakamları elde etmiş ve her gün bu seriye yeni eklemeler yapmayı da ihmal etmemiştir…. Devamı »

Sony Vaio VPC-EB3S1E

Sony Vaio VPC-EB3S1E

Sony firması 2010 yılı, 2.çeyreğinde piyasadaki orta sınıf laptoplar arasında yıldızı parlayacak bir model olan Vaio VPC-EB3S1E yi piyasaya sürdü. İşlem yapmazken az enerji tüketen ekran kartı Core i5 işlemcisi… Devamı »

Sony Vaio VPC-EB3M1E BQ

Sony Vaio VPC-EB3M1E BQ

Sony firması çıkardığı laptop modellerinde her zaman kalite ve sağlamlığı adına yakışır şekilde üst seviyede tutmayı başarmıştır. Bugünkü inceleyeceğimiz Sony Vaio VPC-EB3M1E BQ modelinde de tüm dediklerimiz aynen geçerlidir. Intel… Devamı »

© 2014 TeknoVadi Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır