Teknoloji ve İnceleme Rehberi

Sony Ericsson Cep Telefonları Sony Ericsson Cep Telefonları Bölümüne RSS Feed Abone Ol

Liste/Toplu

Sony Ericsson Xperia mini

Sony Ericsson Xperia mini

Xperi serisi üyelerine her geçen gün daha yeni özelliklerle donattığı modellerini ekleyen Sony Ericsson firması 2011 yılı Ağustos ayında Sony Ericsson Xperia mini modelini kullanıcıları ile buluşturdu. Tasarım açısından kendinden… Devamı »

Sony Ericsson Xperia Ray

Sony Ericsson Xperia Ray

Oldukça iddialı modelleri ile telefon piyasasında lider firmalar arasında adından sıkça söz ettiren Sony Ericsson firması, Xperia serisi üyelerine bir yenisini ekleyerek Android tabanlı yeni ürününü 2011 yılı Ağustos ayında… Devamı »

Sony Ericsson Xperia Neo V

Sony Ericsson Xperia Neo V

Xperia serisi üyelerine bir yenisini eklemeyi planlayan Sony Ericsson firması 2011 yılı Ağustos ayında Sony Ericsson Xperia Neo V modelini kullanıcılarına tanıttı. Tasarımı, geleceğe dönük uygulamaları ve performansı ile şimdiden… Devamı »

Sony Ericsson Xperia Arc S

Sony Ericsson Xperia Arc S

Bugün sizlere Sony Ericsson firmasının Ağustos ayında kullanıcılarına tanıttığı Sony Ericsson Xperia Arc S modelini genel olarak tanıtmaya çalışacağız. Henüz piyasaya ne zaman sürüleceği belli olmayan cihaz tasarımı, geleceğe dönük… Devamı »

Sony Ericsson Xperia Neo

Sony Ericsson Xperia Neo

Mobil telefon üretici devleri arasında yer almayı başaran Sony Ericsson firması çıkardığı ürünlerle adından sıkça söz ettirirken başarılı performans sunan bu ürünlerine bir yenisi ekleyerek 2011 Mart ayında Sony Ericsson… Devamı »

Sony Ericsson W8

Sony Ericsson W8

Mobil Pazar piyasası büyümeye devam ederken telefon firmaları her gün teknolojik özelliklerine bir yenisini ekleyerek piyasaya sürdüğü ürünlerle dikkat çekmeyi başarıyor. Kendini kanıtlamış firmalardan olan Sony Ericsson’da bu firmalar arasında… Devamı »

Sony Ericsson Txt Pro

Sony Ericsson Txt Pro

Mesajlaşma tutkunları için ideal olan QWERTY klavyeye sahip telefon modellerine bir yenisini ekleyen Sony Ericsson firması, 2011 Temmuz ayında Sony Ericsson Txt Pro modelini piyasaya sürdü. Sony’nin Xperia serisi üyelerinden… Devamı »

Sony Ercisson Xperi Duo Ön İncelemesi

Sony Ercisson Xperi Duo Ön İncelemesi

Piyasaya sürdüğü başarılı özelliklere sahip telefon modelleri ile beğenileri kazanan Sony Ericsson firması teknolojik özelliklerle donatılmış, modern tasarıma sahip ürünlerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Henüz ne zaman piyasaya sürüleceği belli… Devamı »

Sony Ericsson Mix Walkman

Sony Ericsson Mix Walkman

Walkman serisi üyelerine bir yenisini eklemeyi hedefleyen Sony Ericsson firması 2011 Haziran ayında Sony Ericsson Mix Walkman modelini tanıttı. Müzik tutkunlarına hitap eden telefon, hoş tasarımı, dokunmatik ekranı, müzik kontrol… Devamı »

Sony Ericsson Xperia PLAY

Sony Ericsson Xperia PLAY

Xperia serisi üyelerine bir yenisini ekleyen Sony Ericsson firması yeni oyun telefonu olan Sony Ericsson Xperia PLAY’i 2011 Mart ayında kullanıcıların hizmetine sunuldu. Başarılı özellikleri ile test skorlarından yüksek puan… Devamı »

Sony Ericsson Xperia Mini Ön İncelemesi

Sony Ericsson Xperia Mini Ön İncelemesi

Xperia serisine yeni bir ürün eklemeyi hedefleyen Sony Ericsson firması, Sony Ericsson Xperia X10 mini, Sony Ericsson Xperia X10 mini Pro modellerine benzer yapıdaki Sony Ericsson Xperia mini modelini 2011… Devamı »

Sony Ericsson Xperia Arc

Sony Ericsson Xperia Arc

Xperia serisi üyelerine bir yenisini ekleyen Sony Ericsson firması 2011 Mart ayında Sony Ericsson Xperia Arc modelini piyasaya sürerek kullanıcıların hizmetine sundu. Başarılı ve çekici tasarımı, ultra ince yapısı, geniş… Devamı »

Sony Ericsson XPERIA X10

Sony Ericsson XPERIA X10

Piyasaya sürdüğü kaliteli inşaya sahip ve teknolojik özelliklerle donatılan mobil cihazlarla dikkat çekmeyi başaran Sony Ericsson firması 2010 Mart ayında Xperia serisi üyelerine Sony Ericsson Xperia X10 modelini ekledi. Eğlenceyi… Devamı »

Sony Ericsson Spiro

Sony Ericsson Spiro

Sony Ericsson’un Walkman serisi üyelerinden olan Sony Ericsson Spiro, ekonomik modeller arasında yer alıyor. Sınıfındaki diğer Sony Ericsson modellerine benzer tasarımı ile dikkat çeken Sony Ericsson Spiro, 2010 Ağustos ayında… Devamı »

Sony Ericsson XPERIA X8

Sony Ericsson XPERIA X8

Sony Ericsson’un piyasaya sürdüğü XPERIA üyeleri arasında yer alan Sony Ericsson XPERIA X8, 2010 Eylül ayında piyasaya sürülmüş olup, heyecan verici özellikleri ile dikkat çekiyor. Android tabanlı telefon Xperia X10… Devamı »

Sony Ericsson Cedar

Sony Ericsson Cedar

Çevre dostu olan mobil cihazlarına yeni bir modelini ekleyen Sony Ericsson firması 2010 Eylül ayında Sony Ericsson Cedar’ı piyasaya sürdü. Ergonomik yapısı, kullanışlı arayüzü, yeşil dostu inşası ile beğenimizi kazanan… Devamı »

Sony Ericsson Yendo

Sony Ericsson Yendo

Xperia X10, Xperia X10 Mini Pro gibi Android tabanlı akıllı cihazlarla bazı özellikleri benzer olan Sony Ericsson Yendo kompakt ve şık tasarımı ile 2010 Ekim ayında piyasaya sürüldü. Walkman serisi… Devamı »

Sayfa: 1 2 3 Sonraki
© 2014 TeknoVadi Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır