Teknoloji ve İnceleme Rehberi

MP3 Player MP3 Player Bölümüne RSS Feed Abone Ol

Liste/Toplu

Philips GoGear RaGa

Philips GoGear RaGa

Daha önce incelemesinde bulunduğumuz Philips GoGear Aria modeline tasarımında ki benzerliği ile dikkat çeken ve aynı firmanın güzel ürünlerinden biri olan Philips GoGear RaGa modelini inceleyeceğiz. 2 GB belleğe sahip… Devamı »

Creative Muvo T200

Creative Muvo T200

Creative Muvo T200, Muvo modelinin revizyona uğramış, daha modern ve daha teknik özelliklere kavuşmuş hali diyebiliriz. Sade tasarımı, kaliteli işçiliği ile güzel görünüm oluşturan cihaz, yeni birçok teknik detaya sahip…. Devamı »

Philips GoGear Spark SA2SPK04SN/02 4GB

Philips GoGear Spark SA2SPK04SN/02 4GB

Philips firmasının farklı tasarımı ve yüksek ses kalitesi sunan Philips GoGear Spark SA2SPK04/02 4GB modelini inceleyeceğiz. Öncelikle cihazın dışarıdan bakıldığında fark edilmeyen ama elinize aldığınız da sizi şaşırtan bir tasarıma… Devamı »

Apple iPod Shuffle 4 GB

Apple iPod Shuffle 4 GB

Müzik çalar sektöründe çıkardığı ürünlerle adından sıkça söz ettiren ve gerek tasarımı gerekse kalitesi ile kendini ispatlamış Apple firmasının üçüncü jenerasyon iPod Shuffle 4 GB modelinin incelemesinde bulunacağız. Yapacağımız incelemede… Devamı »

Sony NWZ-B103F Mp3 Çalar

Sony NWZ-B103F Mp3 Çalar

MP3 çalar kullanıcıları için dayanıklı, uygun fiyata satılan, küçük boyutları ve iyi ses kalitesi olan cihazlar her zaman büyük ilgi görmüştür. Sony, NWZ-B103F modeli ile üstte saydığımız birçok özelliği içeriyor…. Devamı »

SanDisk Sansa Clip+

SanDisk Sansa Clip+

Flash bellek ve cihaz üreticisi SanDisk firmasının sağlam ve bir o kadar da ucuz ama birçok özelliği barındıran Sansa Clip+ modelini inceleyeceğiz. Kompakt tasarımı ve sağlam yapısı ile sizi sürekli… Devamı »

Sony NWZ W202 Serisi Walkman

Sony NWZ W202 Serisi Walkman

Sony, 2010 yılının başında kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşatmak için karşımıza NWZ W202 Serisi Walkman modelini çıkardı. Alışılmış MP3 çalarlardan oldukça farklı ve sıra dışı görünümü ile bizleri şaşırttı. Su… Devamı »

© 2014 TeknoVadi Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır