Teknoloji ve İnceleme Rehberi

Motorola Cep Telefonları Motorola Cep Telefonları Bölümüne RSS Feed Abone Ol

Liste/Toplu

Motorola Photon 4G MB855

Motorola Photon 4G MB855

4G teknolojisi kullanılarak piyasa sürülen cihazlara bir yenisini ekleyen Motorola firması 2011 yılı Haziran ayında tanıttığı Motorola Photon 4G MB855 modelini 2011 yılı Ağustos ayında piyasaya sürerek kullanıcısı ile buluşturdu…. Devamı »

Motorola Droid Bionic

Motorola Droid Bionic

Verizon ile ortak bir proje gerçekleştiren Motorla firması 2011 yılı Ocak ayında tanıttığı Motorola Droid Bionic modelini 2011 yılı Eylül ayında piyasaya sürerek kullanıcı ile buluşturdu. Android tarayıcısı ile birlikte… Devamı »

Motorola EX212 İncelemesi

Motorola EX212 İncelemesi

Şimdilerde firmalar çift Sım kart destekli ve uzun süre dayanabilen mobil cihazlar üretebilmek için rekabetteler diyebiliriz, hangisi daha iyi bilemeyiz ama bugün sizlere Motorola firmasının 2011 yılı Ağustos ayında tanıttığı… Devamı »

Motorola DEFY

Motorola DEFY

Android tabanlı akıllı telefonlarına bir yenisini ekleyen Motorola firması 2010 Kasım ayında Motorola DEFY’i piyasaya sürdü. Tasarımı, dayanıklı yapısı, teknolojik özellikleri ve geleceğe dönük detaylarıyla test skorlarında yüksek puan almayı… Devamı »

Motorola ATRIX 4G

Motorola ATRIX 4G

Çıkardığı teknolojik özelliklere sahip modellerine bir yenisini ekleyen Motorola firması 2011 Şubat ayında Motorola ATRIX 4G’yi piyasaya sürdü. Hafif yapısı, çizilmeye dayanıklı geniş ekranı, HD video kayıt ve izleme kalitesi,… Devamı »

Motorola EX128

Motorola EX128

Çift Sim kart destekli mobil cihaz üyeleri arasına bir yenisini ekleyen Motorola firması, 2010 Kasım ayında Motorola EX128 modelini ekledi. Hoş tasarımı, hafifliği ve boyutları ile kullanılabilirlik açısından oldukça başarılı… Devamı »

Motorola MILESTONE 2 İncelemesi

Motorola MILESTONE 2 İncelemesi

Hem iş hem özel yaşantınıza hitap eden mobil cihazlar arasında yer almayı başaran Motorola MILESTONE 2, 2010 Kasım ayında piyasaya sürülerek pazardaki yerini alıyor. Test skorlarında tasarımı ve performansı ile… Devamı »

Motorola FlipOut İncelemesi

Motorola FlipOut İncelemesi

Mobil üretici devi Motorola’nın 2010 Haziran ayında piyasaya sürdüğü Android tabanlı mobil cihazlar arasında yer alan Motorola FlipOut, Sony Ericsson’un Xperia X10 Mini modeliyle yarışacak seviyede olup, başarılı teknolojik özelliklere… Devamı »

Motorola EX115

Motorola EX115

Mobil üretici devleri arasında yer alan Motorola firması piyasaya sürdüğü modellerle biraz geri planda kalsa da uygun fiyat ve özelliklerdeki ürünleri ile kullanıcılarına hizmet veriyor. Firmanın 2010 Eylül ayında piyasaya… Devamı »

Motorola Gleam

Motorola Gleam

2011 Mobil Dünya Kongresinde tanıtılan modeller arasında yer alan Motorola Gleam, 2011’in ikincil çeyreğinde piyasaya sürülmeyi bekliyor. Temel fonksiyonları barındıran cihaz uygun fiyatı ile ön plana çıkıyor. Şık tasarımı parlak… Devamı »

Motorola Droid 2 Global

Motorola Droid 2 Global

İlk Droid telefonun başarısı üzerine geliştirilmiş olan Motorola Droid 2 Global, 2010 Haziran ayında piyasadaki yerini aldı. Droid 2 Global prömiyer iş telefonu olarak karşımıza çıkarken, geniş bağlantı desteği ve… Devamı »

Motorola ZN300

Motorola ZN300

Orta sınıf bir telefon olarak hoş tasarımı ve çekici özellikleri ile dikkat çeken Motorola ZN300, Mayıs 2009’da piyasaya sürüldü. Yenilikçi sürgülü tasarımı ve sosyal ağ dostu uygulamalarıyla hizmete sunulan cihaz,… Devamı »

Motorola Karma QA1

Motorola Karma QA1

Motorola QA1, bir multimedya telefonu olarak 2009 yılının Ağustos ayında piyasaya sürüldü. Sosyal ağlara hızlı erişim odaklı olan AQ1, kızaklı tasarımında yer alan orta tuş yardımıyla bağlantıyı gerçekleştiriyor. Facebook, My… Devamı »

Motorola DEXT MB220

Motorola DEXT MB220

Dext MB220, 2009 Ekim ayında Android işletim sistemine sahip olan ilk Motorola telefonu olarak piyasaya sürüldü. Android destekli telefonlar yeni değil zaten, ilk olarak Android işletim sistemine sahip olan telefon… Devamı »

Motorola WX288

Motorola WX288

Motorola’nın WX serisi üyelerinden biri olan WX288 2010 yılında kullanıcıları ile buluştu. Candy bar tipindeki WX288, sadece bir telefonda olması gereken temel özelliklere sahip olup, gelişmiş çok fazla özelliği bulunmuyor…. Devamı »

Motorola ROKR ZN50

Motorola ROKR ZN50

Motorola ROKR ZN50, ilk olarak Temmuz 2009’da Kore de piyasa sürülmüştür. Müzik odaklı tam dokunmatik ekrana sahip olan sürgülü telefon çekici tasarımıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Tam dokunmatik ekranın da yer… Devamı »

Motorola RIZR Z8

Motorola RIZR Z8

2007 yılında piyasaya sürülen Motorola RIZR Z8, hoş tasarımı ile dikkat çekiyor. Kayar kapaklı tasarıma sahip olan RIZR Z8, 16 milyona kadar renk desteği sunan yüksek kalitede ekranı iyi vakit… Devamı »

Sayfa: 1 2 Sonraki
© 2014 TeknoVadi Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır