Teknoloji ve İnceleme Rehberi

HTC Cep Telefonları HTC Cep Telefonları Bölümüne RSS Feed Abone Ol

Liste/Toplu

HTC Explorer

HTC Explorer

Piyasaya sürdüğü kaliteli ürünlerle tanıdığımız HTC firmasının 2011 yılı eylül ayında kullanıcısı ile buluşturduğu HTC Explorer modelinin incelemesinde bulunacağız. Genelde benzer tasarımlı ürünleri bulunan firmanın bu yeni ürünü oldukça kompakt… Devamı »

HTC Panache

HTC Panache

HTC firmasının 2011 yılı Temmuz ayında piyasaya sürerek kullanıcıları ile buluşturduğu HTC Panache modeli 4G internet erişim özelliği ve cihaz kaybolduğunda içeriği silebilme özelliği ile ön plana çıkıyor. Cihazınızı kişisel… Devamı »

HTC Titan

HTC Titan

HTC firmasının 2011 yılı Ağustos ayında kullanıcılarına tanıttığı mobil cihazlardan biri olan HTC Titan modeli 2011 yılı Ekim ayında kullanıcısı ile buluşmayı hedefliyor. Şık tasarımı ile oldukça beğenileri toplayan HTC… Devamı »

HTC Radar

HTC Radar

Dünyaca tanınan firmalar arasında adından sıkça söz ettiren HTC firması yeni sezon ürünlerini tanıtmaya başladı. Firma 2011 Eylül ayında tanıttığı HTC Radar modelini 2011 Ekim ayında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Orta… Devamı »

HTC Sensation XE

HTC Sensation XE

Birbiri ardınca tanıttığı modellerine bir yenisini ekleyen HTC firması 2011 yılı Eylül ayında HTC Sensation XE modelini telefon meraklılarına tanıttı. Şık tasarımı, geliştirilmiş arayüzü ve internet seçenekleri, iyi ses kalitesi… Devamı »

HTC EVO 3D İncelemesi

HTC EVO 3D İncelemesi

Adını duymaya alışkın olduğumuz HTC firması yepyeni bir ürünle karşımıza çıkıyor. LG firmasının 2011 Temmuz ayında piyasaya sürdüğü LG Optimus 3D modeline rakip olarak HTC firması 2011 Temmuz ayında HTC… Devamı »

HTC Wildfire İncelemesi

HTC Wildfire İncelemesi

Modern tasarıma ve teknolojik özelliklere sahip ürünlerine bir yenisini ekleyen HTC firması 2010 yılı mayıs ayında HTC Wildfire modelini piyasaya sürdü. Tasarımı kadar iyi performansı ve geleceğe dönük uygulamaları ile… Devamı »

HTC Wildfire S

HTC Wildfire S

Piyasaya sürdüğü başarılı ve sağlam inşası ile ön plana çıkan modelleri ile adından söz ettiren HTC firması 2011 yılı Şubat ayında Barselona’da düzenlenen mobil dünya kongresinde HTC Wildfire S modelini… Devamı »

HTC Sensation

HTC Sensation

2011 Mayıs ayında piyasaya sürülen HTC Sensation, ince gövdesi, geniş ekranı ve hoş tasarımı ile dikkat çekiyor. Görsel özellikleri yanında başarılı performansı ile de beğeni kazanan HTC Sensation, test puanlarından… Devamı »

HTC Incredible S İncelemesi

HTC Incredible S İncelemesi

Teknolojik ve başarılı özelliklerle donatılarak sunulan modellerine bir yenisini ekleyen HTC firması 2011 Şubat ayında HTC Incredible S modelini piyasaya sürerek kullanıcısı ile buluşturdu. Çekici tasarıma sahip olan cihaz sağlam… Devamı »

HTC Desire S

HTC Desire S

Modern tasarımlı ve teknolojik özelliklerle donatılan ürünlerine her geçen gün yenisi ekleyen HTC firması, 2011 Şubat ayında Mobil Dünya Kongresinde kullanıcılarına tanıttığı HTC Desire S modelini 2011 Nisan ayında piyasaya… Devamı »

HTC Flyer Tablet

HTC Flyer Tablet

Google’ın Android telefon ortakları arasında yer alan HTC ilk tabletli telefonu olan HTC Flyer’ı, 2011 Şubat ayında Barselona’da Mobile Word kongresinde tanıttı. Tayvanlı üretici firma HTC Flyer yanında duyurduğu yeni… Devamı »

HTC Salsa

HTC Salsa

Son zamanlarda Barselona’da devam etmekte olan Mobil Word kongresinde mobil telefon üreticisi olan HTC firması tarafından duyurulan HTC Salsa heyecan verici özellikleri ile birlikte piyasaya sürülmeyi bekliyor. Geliştirilmiş işlevsel özelliklerle… Devamı »

HTC Ozone

HTC Ozone

Hepimizin tanıdığı HTC firması kaliteli ve güzel ürünleri ile beğenimizi toplamaktadır. HTC’nin uygun fiyatı ve QWERTY klavyeye sahip tasarımı bulunan HTC Ozone modeli 2009 yılının Haziran ayında piyasaya sürüldü. Bağlantı… Devamı »

HTC Pure

HTC Pure

AT&T-HTC işbirliği ile yapılandırılarak sunulan HTC Pure, yenilikçi arayüzü ve Verizon tabanlı internet erişim ile 2009 Ekim ayında piyasadaki yerini aldı. Touch FLO 3D arayüzü ile görsel ve kullanışlı olan… Devamı »

HTC Smart

HTC Smart

Pek çok Android, Windows Mobile cihazlardan sonra tamamen farklı bir ürün olan HTC Smart’ı piyasaya süren firma bizi fazlasıyla şaşırttı. Sense UI ile güçlendirilmiş alışılmadık Brew Mobile platformu üzerine çalışan… Devamı »

HTC Aria

HTC Aria

ATT ve HTC işbirliğinde Smartphone serisinin yeni üyesi olan Aria, 2010 Haziran ayında kullanıcıları ile buluştu. HTC HD Mini ile benzer tasarıma sahip olan cihaz, HTC Sense kullanıcı arayüzüne sahiptir…. Devamı »

Sayfa: 1 2 Sonraki
© 2014 TeknoVadi Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır