Teknoloji ve İnceleme Rehberi

Elektronik Elektronik Bölümüne RSS Feed Abone Ol

Liste/Toplu

Creative Zen Style M300

Creative Zen Style M300

Creative firmasının Zen adı altında kullanıcılarına sunmuş olduğu birçok başarılı portatif multimedya oynatıcılarına bir yenisi daha eklendi. Zen Style M300 isimli bu model Bluetooth ile bağlanılabilirlik, dokunmatik navisgasyon tuşları, şık… Devamı »

Sony NWZ-A844 İncelemesi

Sony NWZ-A844 İncelemesi

Portatif medya oynatıcı pazarına her gün yeni modeller ve daha gelişmiş ürünler ekleniyor. Bu rekabet ortamında büyük pay almak isteyen firmalar ise çıkardıkları her yeni model de bir adım daha… Devamı »

Philips GoGear Muse 8GB

Philips GoGear Muse 8GB

Çıkardığı ürünler ile müşterilerine hayatı daha kolay ve eğlenceli hale getiren Philips firmasının MP4 oynatıcılarındaki başarısını daha önceki incelemelerimizde bahsetmiştik. Bugün inceleyeceğimiz model ise en az diğerleri kadar başarılı olan… Devamı »

Philips GoGear Cam 4GB

Philips GoGear Cam 4GB

Teknolojinin öncü firmalarından olan ve dünya çapında büyük ilgi gören ürünleri ile dikkat çeken Philips firmasının başarılı bir MP4 oynatıcısı ile daha karşınızdayız. Philips GoGear Cam etkileyici tasarımı ve özellikle… Devamı »

Creative Zen X-Fi2

Creative Zen X-Fi2

Dokunmatik ekranlı medya oynatıcılar gün geçtikçe popüler oluyorlar. Bunun başlıca sebebi dokunmatik ekranın kullanım avantajları ve daha fazla talep görmesi oluyor. Medya oynatıcılarda diğer bir önemli özellikte geniş ekrana sahip… Devamı »

Sony NWZ-E454

Sony NWZ-E454

Sony E serisi Walkman medya oynatıcılardan olan ve serinin ses kalitesi, uzun pil ömrü, farklı renk seçenekleri ile dikkat çeken NWZ-E454 modelinin incelemesinde bulunacağız. Seri içerisindeki en uzun pil ömrü… Devamı »

4. Nesil Apple IPod Touch

4. Nesil Apple IPod Touch

Apple firmasının çıkardığı her üründe kalite ve başarısını bir adım daha ileri götürdüğüne şahit oluyoruz. 2 ve 3. nesil IPod modellerinin arkasından piyasaya sunulan 4. nesil IPod Touch geçmiş modellere… Devamı »

Sony NWZ-E443

Sony NWZ-E443

Teknoloji konusunda dünyanın önde gelen firmalarından olan ve çıkardığı ürünlerde kalitesi ve iyi teknik özellikleri her zaman göz önünde olan Sony firmasının NWZ-E443 model medya oynatıcısının incelemesinden bulunacağız. Küçük boyutları… Devamı »

Klipsch Image S3

Klipsch Image S3

Modern ve şık tasarımı ile karşımıza çıkan Klipsch Image S3, benzer fiyattaki rakiplerine göre iyi kalitede ses çıkışı sunuyor. Pasif gürültü önleyici olan cihaz rahat kullanım sunuyor. Çeşitli renk seçenekleri… Devamı »

iTech EasyChat 306

iTech EasyChat 306

iTech EasyChat 306, ‘Skype’ sertifikalı olup piyasadaki diğer Bluetooth kulaklıklar gibi kullanılabiliyor. Handsfree Skype PC ve Bluetooth özellikli cep telefonları ile bağlantı kurabilen EasyChat 306, telefonda konuşmayı seven herkese kablosuz… Devamı »

Sony MDR-EX300

Sony MDR-EX300

Sony MDR- EX500’den piyasaya sürülen Sony MDR-EX300, üçüncü seviye bir üründür. MDR-EX500 ve MDR-EX700 ile benzer özelliklerde olan Sony MDR-EX300’ün tasarımı da kendinden önceki modellere benzemektedir. Farklı ve özel bir… Devamı »

iPod Nano (5.nesil) 8 GB

iPod Nano (5.nesil) 8 GB

iPod 4.nesil mp3 oynatıcının ardından firma bir sonraki modeli olan iPod Nano 5.nesil 8 GB’lık üründe eskiye nazaran birçok yeni özelikle ve daha kullanıcı dostu yapıyı müşterilerine sunuyor. Oldukça ilginç… Devamı »

Philips HTS7140/12 Soundbar

Philips HTS7140/12 Soundbar

Philips firmasının piyasaya sürdüğü HTS7140/12 Soundbar hoparlör seti evinde sinema keyfi yaşamak isteyenlere göre ideal bir seçim. 2 adet hoparlöre sahip olan sistem parlak siyah rengi ile çekici bir hal… Devamı »

Sennheiser CX 380 Sport II

Sennheiser CX 380 Sport II

Sennheiser CX 380 Sport II şık ve hoş tasarımının yanında rahat kullanımı ile her ortamda size eşlik edebilirken, kulaklığın varlığını bile unutabiliyorsunuz. Kullanışlı olmasının yanında oldukça şık tasarıma sahip olan… Devamı »

Ingoo Nano Plus 4GB

Ingoo Nano Plus 4GB

Müzik çalar kullanımı arttıkça insanlar artık daha fazla beklenti içerisine girmeye başladılar. İlk çıkan MP3 çalarlar sadece radyo ve MP3 formatında müzik çalarken üst üste gelen teknolojik gelişimler sonucu artık… Devamı »

Sony Ericsson HBH-PV720

Sony Ericsson HBH-PV720

Sony Ericsson firmasının piyasaya sürdüğü HBH-PV 720 Bluetooth kulaklık, şık ve kompakt tasarımı ile dikkat çekiyor. Modern bir yapıya sahip olan kablosuz kulaklık değişebilen siyah ve gümüş modelli üç farklı… Devamı »

BlackBerry HS-700 Bluetooth Kulaklık

BlackBerry HS-700 Bluetooth Kulaklık

Bu incelememizde ele aldığımız ve Ortalama boyutlarda olan BlackBerry HS-700 Bluetooth kulaklık, kaliteli siyah plastik malzemeden üretilmiş olup, krom çerçeveye sahiptir. Farklı deri yüzeyi ile dikkat çeken cihaz, şık bir… Devamı »

Sayfa: 1 2 Sonraki
© 2014 TeknoVadi Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır