Teknoloji ve İnceleme Rehberi

Dijital Media Player Dijital Media Player Bölümüne RSS Feed Abone Ol

Liste/Toplu

Creative Zen Style M300

Creative Zen Style M300

Creative firmasının Zen adı altında kullanıcılarına sunmuş olduğu birçok başarılı portatif multimedya oynatıcılarına bir yenisi daha eklendi. Zen Style M300 isimli bu model Bluetooth ile bağlanılabilirlik, dokunmatik navisgasyon tuşları, şık… Devamı »

Sony NWZ-A844 İncelemesi

Sony NWZ-A844 İncelemesi

Portatif medya oynatıcı pazarına her gün yeni modeller ve daha gelişmiş ürünler ekleniyor. Bu rekabet ortamında büyük pay almak isteyen firmalar ise çıkardıkları her yeni model de bir adım daha… Devamı »

Philips GoGear Muse 8GB

Philips GoGear Muse 8GB

Çıkardığı ürünler ile müşterilerine hayatı daha kolay ve eğlenceli hale getiren Philips firmasının MP4 oynatıcılarındaki başarısını daha önceki incelemelerimizde bahsetmiştik. Bugün inceleyeceğimiz model ise en az diğerleri kadar başarılı olan… Devamı »

Apple iPod Classic

Apple iPod Classic

Çıkardığı ürünler ile gündemde adından sıkça söz ettiren markalardan biri olan Apple firması kaliteli ve etkileyici modelleri ile görmüş olduğu ilgiyi hak ediyor. Bugün inceleme altına alacağımız model Apple iPod… Devamı »

Creative Zen Mozaic

Creative Zen Mozaic

Dünya’da ses sistemleri ile önde gelen birkaç firma arasında bulunan Creative firmasının bu başarısını diğer dallara yaymaya başlaması sonucu karşımıza kaliteli ve başarılı modeller çıkmaya başladı. Portatif medya oynatıcıları iki… Devamı »

Philips GoGear Cam 4GB

Philips GoGear Cam 4GB

Teknolojinin öncü firmalarından olan ve dünya çapında büyük ilgi gören ürünleri ile dikkat çeken Philips firmasının başarılı bir MP4 oynatıcısı ile daha karşınızdayız. Philips GoGear Cam etkileyici tasarımı ve özellikle… Devamı »

Creative Zen X-Fi2

Creative Zen X-Fi2

Dokunmatik ekranlı medya oynatıcılar gün geçtikçe popüler oluyorlar. Bunun başlıca sebebi dokunmatik ekranın kullanım avantajları ve daha fazla talep görmesi oluyor. Medya oynatıcılarda diğer bir önemli özellikte geniş ekrana sahip… Devamı »

Sony NWZ-E454

Sony NWZ-E454

Sony E serisi Walkman medya oynatıcılardan olan ve serinin ses kalitesi, uzun pil ömrü, farklı renk seçenekleri ile dikkat çeken NWZ-E454 modelinin incelemesinde bulunacağız. Seri içerisindeki en uzun pil ömrü… Devamı »

4. Nesil Apple IPod Touch

4. Nesil Apple IPod Touch

Apple firmasının çıkardığı her üründe kalite ve başarısını bir adım daha ileri götürdüğüne şahit oluyoruz. 2 ve 3. nesil IPod modellerinin arkasından piyasaya sunulan 4. nesil IPod Touch geçmiş modellere… Devamı »

Sony NWZ-E443

Sony NWZ-E443

Teknoloji konusunda dünyanın önde gelen firmalarından olan ve çıkardığı ürünlerde kalitesi ve iyi teknik özellikleri her zaman göz önünde olan Sony firmasının NWZ-E443 model medya oynatıcısının incelemesinden bulunacağız. Küçük boyutları… Devamı »

iPod Nano (5.nesil) 8 GB

iPod Nano (5.nesil) 8 GB

iPod 4.nesil mp3 oynatıcının ardından firma bir sonraki modeli olan iPod Nano 5.nesil 8 GB’lık üründe eskiye nazaran birçok yeni özelikle ve daha kullanıcı dostu yapıyı müşterilerine sunuyor. Oldukça ilginç… Devamı »

Ingoo Nano Plus 4GB

Ingoo Nano Plus 4GB

Müzik çalar kullanımı arttıkça insanlar artık daha fazla beklenti içerisine girmeye başladılar. İlk çıkan MP3 çalarlar sadece radyo ve MP3 formatında müzik çalarken üst üste gelen teknolojik gelişimler sonucu artık… Devamı »

Philips GoGear Aria 8GB

Philips GoGear Aria 8GB

Philips, 2009 yılında çıkarmış olduğu Aria modeli üzerinde revizyona giderek yeni Aria’yı kullanıcılarına sundu. Eski modele göre daha büyük ekrana ve farklı bir tasarıma sahip olan cihazda yeni birkaç teknik… Devamı »

Piranha King Plus

Piranha King Plus

Dijital media oynatıcı almak isteyenlerin artık ceplerindeki tüm parayı akıtmadan da sahip olabilecekleri modeller piyasada fazlasıyla görülmeye başlandı. Düşük fiyat grubundaki bu ürünlerin çok büyük oranının Çin malı olduğunu baştan… Devamı »

Sony NWZ-E453 Walkman (4 GB)

Sony NWZ-E453 Walkman (4 GB)

Teknoloji devi Sony’nin çıkardığı başarılı modellere bir yenisi daha eklendi. Sony NWZ-E453 4 GB modeli, etkileyici tasarımı, farklı renk seçenekleri ile kişinin zevkine göre tercih edebileceği hoş bir ürün olmuş…. Devamı »

Creative Zen (4-8-16 GB)

Creative Zen (4-8-16 GB)

Ürettiği tüm ürünlerle dünya çapında yüksek satış rakamlarına ulaşan ve müzik cihazları üretimi alanında dünya devleri arasında yer alan Creative, çıkardığı dijital medya çalarlarıyla da aynı başarıyı devam ettiriyor. Creative… Devamı »

Philips GoGear Vibe (2GB)

Philips GoGear Vibe (2GB)

GoGear Vibe, Philips firmasının 2009 yılında çıkardığı uygun fiyat ve güzel özellikleri ile dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor. 2 GB lık modelin incelemesinde bulunurken bu modelin 4 ve 8… Devamı »

Sayfa: 1 2 Sonraki
© 2014 TeknoVadi Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır