Teknoloji ve İnceleme Rehberi

Dijital Fotoğraf Makineleri Dijital Fotoğraf Makineleri Bölümüne RSS Feed Abone Ol

Liste/Toplu

Fujifilm FinePix AV250

Fujifilm FinePix AV250

Güçlü firmalar arasında adını sıkça duyduğumuz FujiFilm firması yeni özelliklerle donattığı fotoğraf makinesi üyelerine bir yenisini ekleyerek A serisi modelleri arasında yer alan Fujifilm FinePix AV250 modelini kullanıcıları ile buluşturdu…. Devamı »

Sony Cybershot DSC W520

Sony Cybershot DSC W520

Bugün sizlere piyasaya sürdüğü birçok ürünle adını başarıyla taşıyan Sony firmasının çıkardığı Sony Cybershot DSC W520 dijital fotoğraf makinesini tanıtacağız. Uygun fiyatı, kaliteli tasarımı ve geliştirilmiş teknolojik özellikleri ile sunulan… Devamı »

FujiFilm FinePix JX250

FujiFilm FinePix JX250

Teknolojik özellikleri yakından takip eden ve gelişmiş özellikleri ile piyasaya sunduğu ürünlerle dikkat toplamayı başaran FujiFilm firması, J serisi üyelerinden olan FujiFilm FinePix JX250 modelini kullanıcılarının hizmetine sundu. Oldukça yoğun… Devamı »

Sony Cyber-Shot DSC-W310

Sony Cyber-Shot DSC-W310

2010 Ocak ayında Sony firmasının piyasaya sürdüğü W serisi üyelerinden olan Sony Cyber-shot DSC-W310, giriş seviyesi bir ürün olarak diğer rakipleri ile rekabet edebilecek konumdadır. Hoş tasarımıyla dikkat çeken ürün,… Devamı »

Fujifilm FinePix A900

Fujifilm FinePix A900

Fujifilm teknolojisi ile üretilen FinePix A900 modeline ilk baktığımız zaman dış görünüşü ve kaplama yapısından bahsedebiliriz. Değişik bir plastik teknolojisi ile üretilen bu model açıkçası diğer serilere göre biraz dezavantajlı… Devamı »

© 2014 TeknoVadi Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır