Teknoloji ve İnceleme Rehberi

Bilgisayar Bileşenleri Bilgisayar Bileşenleri Bölümüne RSS Feed Abone Ol

Liste/Toplu

Sunbeam Core-Contact Freezer

Sunbeam Core-Contact Freezer

Sunbeamtech Şirketi daha çok bilgisayar kasaları ve aksesuarları gibi konularda uzmanlaşmış bir firma olmasına rağmen Sunbeam Core-Contact Freezer model işlemci soğutucusu ile gerçekten önemli bir çalışma yaptığını söyleyebiliriz. Intel ve… Devamı »

Noctua NH-D14 CPU Soğutucu İncelemesi

Noctua NH-D14 CPU Soğutucu İncelemesi

Günümüzde bilgisayar ile ilgili en temel problemler biriside İşlemci aldığımız zaman yanında gelen Kutu soğutma sistemlerinin hem yetersiz kalıyor olması hem de çok gürültü çıkarmalarından dolayı oluşan rahatsızlık olarak sayabiliriz…. Devamı »

OCZ Vertex 3 SSD İncelemesi

OCZ Vertex 3 SSD İncelemesi

OCZ Vertex 2 modeli ile yakaladığı büyük satış rakamlarının ardından SSD sektöründeki payını daha çok arttırmak için birçok yeni ve güçlü modeli art arda piyasaya sürdü. Aralık ayındaki CES fuarında… Devamı »

Corsair Vengeance 12GB DDR3 1600

Corsair Vengeance 12GB DDR3 1600

Bazılarımız bilgisayar parçası alırken gerçekten ince eleyip sık dokuruz. Bunun sonucunda kaliteli, uzun süre sağlam çalışabilecek ve en önemlisi çalışırken güven hissi verebilecek bir marka ve model seçimi yaparız. Corsair,… Devamı »

Seasonic X-760 760W

Seasonic X-760 760W

Güç Kaynakları pazarında Dünyaca ünlü bir marka olan ve gerçekten kaliteli ürünler üreten Seasonic orta-üst seviye kullanıcılar için hazırladığı 760W’lık ürünü ile karşınızda. X-Serisi Güç Kaynaklarını Performans ve Verimlilik seven… Devamı »

Intel SSD 510 (250GB)

Intel SSD 510 (250GB)

Intel’in X25-M SSD ürünlerinin başarısından sonra bu sektördeki adını ve konumunu önemli bir noktaya getirdi. En son teknolojik yeniliklerden sonra ve rakiplerinin çıkardığı güçlü modellerin ardından SSD sürücülerinde güncellemeye giden… Devamı »

ASUS WL520G Kablosuz Router

ASUS WL520G Kablosuz Router

ASUS tarafından üretilen WL520G Wireless Router diğer normal 802.11g sınıflarına göre %35 link bir performans ve hız artısıyla karşımıza gelmektedir. Tabiki bu özelliği çalışabilmesi için karşı taraf adaptörlerinin de ASUS… Devamı »

Itspeed (ITP-NIC-NC39) Gigabit Ethernet Kartı

Itspeed (ITP-NIC-NC39) Gigabit Ethernet Kartı

Itspeed ürettiği ucuz bilgisayar yan parçalarıyla adından söz ettiren bir markadır. Burada incelediğimiz Gigabit Ethernet Kartı firmanın üretimlerinden biri olup yaklaşık 13YTL gibi bir son kullanıcı fiyatına sahiptir. Büyük güç… Devamı »

© 2014 TeknoVadi Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır