Teknoloji ve İnceleme Rehberi

Hakkımızda

2008 yılında kurulan web sitemiz ile, Türkiye de özellikle teknolojik ürünlerin incelemeleri ve kıyaslamaları konusunda eksikliği bulunan bir alanın doldurulmasını hedefledik.

Web sitemizde yüzlerce farklı ürünün detaylı incelemelerini, kullanıcı yorumlarını, karşılaştırmalı fiyat performans testlerini bulabileceksiniz. Aşağıda inceleme yaptığımız belli başlı kategoriler ve kısa açıklamaları bulabilirsiniz.

» Laptop İncelemeleri: Laptop bilgisayarları üzerine incelemelerin yapıldığı bir bölüm. Bölümde hp, sony, dell, asus, apple, toshiba gibi bilinen ve diğer birçok markanın incelemelerini bulabilirsiniz.

» Cep Telefonu İncelemeleri: Birçok üretici tarafından yapılan cep telefonları hakkında bilgi almak veya teknik özelliklerine bakmak için bu kategoriyi kullanabilirsiniz. Kararsız kaldığınızda size yardımcı olacaktır.

» Video Kamera İncelemeleri: Video kameralar ile ilgili makale ve açıklamalar bu kategoriden sizlere ulaşmaktadır. Kıyaslamalar ve kullanıcı yorumları ile birlikte doyurucu bir içerik sizi beklemektedir.

» Ekran Kartı İncelemeleri: Ekran kartları ile ilgili performans testleri ve teknik detayların bulunduğu bir bölüm. Ekran kartı seçerken kullanabileceğiniz detaylı bir rehber.

» Müzik Sistemleri: Birçok değişik kategorideki müzik sistemleri üzerine detaylı yazılar ve teknik incelemeler bu kategoride bulunmaktadır.

» Bilgisayar Bileşenleri: Ram, Depolama Aygıtları, Soğutma Üniteleri gibi bilgisayarın temel parçaları hakkında en kapsamlı incelemeler ve kullanıcı yorumları.

» Teknoloji Rehberi: Günlük yaşamda adını sıkça duyduğunuz ve ne anlama geldiğini merak ettiğiniz, parçalar ve sistemler hakkında detaylı açıklama ve örnekler.

© 2014 TeknoVadi Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır